ПОЛІГРАФІНВЕСТTM   "Инвестируйся в полиграфию!"

e-mail: пароль: регистрация


СПЕЦІАЛЬНА ЕКСПОЗИЦІЯ «ІННОВАЦІЇ ТА ІНВЕСТИЦІЇ» 21-25 вересня 2009 року, Павільйон №1


ШАНОВНИЙ КОЛЕГО!

Сучасне друкарська справа — це далеко не перші допотопні станки Іоанна Гуттенберга чи Івана Федорова. Мова йде не тільки про саму техніку, яку готовить до друку, друкує та облагороджує продукцію, а й про всю величезну інфраструктуру, якою є сучасна типографія. Тут задіяні майже усі специфічні та загальні розробки та ноу-хау — від комп’ютерних до будівельних, від фінансових до маркетингових, від транспортних до телекомунікаційних.

Тому, щоб більш масштабно та цілеспрямовано представити усі ці навколополіграфічні сервіси, без яких сучасна друкарня фактично не зможе повноцінно працювати, в рамках виставки «Поліграфія-2009» та Другого поліграфічного інвестиційного Форуму буде організовано спеціальну експозицію «Інновації та інвестиції».

Якщо у вашому бізнесі є ноу-хау, яке би ви хотіли презентувати для поліграфістів, а далі самі або з допомогою ПоліграфІнвестТМ продавати та впроваджувати цю технологію –

ПОЛІГРАФІНВЕСТТМ РАЗОМ З НАЦІОНАЛЬНИМ КОМПЛЕКСОМ
«ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ» ЗАПРОШУЄ ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ
В ЕКСПОЗИЦІЇ «ІННОВАЦІЇ ТА ІНВЕСТИЦІЇ»

Експозиція розташується в павільйоні №1 Національного комплексу «Експоцентр України» (м. Київ, пр. Академіка Глушкова, 1) і буде працювати 21-25 вересня всі дні виставки «Поліграфія-2009».

УМОВИ УЧАСТІ В ЕКСПОЗИЦІЇ
Вартість обладнаного стенду 1 м2 на весь період виставки 550 грн.
Вартість необладнаного стенду 1 м2 на весь період виставки 450 грн.
Виставковий збір (з розміщенням інформації в офіційному каталозі) 550 грн.
Вартість заочної участі (з розміщенням інформації в офіційному каталозі) 825 грн.
Ціни вказані без врахування податку на добавлену вартість (ПДВ-20%). ПДВ нараховується додатково. Оплата здійснюється на підставі рахунку в національній валюті України.

Для участі у експозиції необхідно заповнити та надіслати по факсу Договір-заявку до 8 вересня 2009 року та, згідно виставлених рахунків, здійснити оплату протягом 3-х банківських днів.

О нас | Контакты | ©2008-2018 ПолиграфИнвест