ПОЛІГРАФІНВЕСТTM   "Инвестируйся в полиграфию!"

e-mail: пароль: регистрация

Другий поліграфічний інвестиційний Форум відбудеться 22 вересня 2009 року в другий день роботи виставки «Поліграфія-2009» в павільйоні № 1.

Умови участі

1. Вартість участі одного чоловіка — 1000 грн. При участі другого і третього чоловіків — знижка 10 та 20%. Ціни вказані без врахування податку на добавлену вартість (ПДВ-20%). ПДВ нараховується додатково. Оплата здійснюється на підставі рахунку в національній валюті України.

2. Для участі у виставці необхідно заповнити та надіслати по факсу Договір-заявку або зареєструватися on-line до 12 вересня 2009 року та, згідно виставлених рахунків, здійснити оплату протягом 3-х банківських днів шляхом перерахунку на розрахунковий рахунок розпорядника Форуму. Оплата здійснюється в національній валюті України. Участь у Форумі можлива лише за умов 100% передоплати учасником.

3. Якщо УЧАСНИК відмовляється від участі в Форумі менше ніж за 30 днів до його початку або відсутній на Форумі, попередньо сплачена ним сума не повертається. Якщо УЧАСНИК подав Заявку на участь у Форумі, але не оплатив її, він повинен оформити відмову у письмовій формі.

4. Розпорядник має право відмовити УЧАСНИКУ в участі у Форумі (на будь-якій її стадії і без повернення оплати за участь), якщо останній не дотримується діючих Умов.

5. УЧАСНИК не має права здійснювати під час роботи Форуму діяльність, що заборонена або суперечить чинному законодавству України.

З питань заявок на участь у Форумі, спеціальній експозиції, партнерства та спонсорства звертатись: ПоліграфІнвестТМ, м. Київ, (044) 284-94-00, poligraf_invest@online.ua, www.poligrafinvest.com

Керівник проекту — Єгор Воронов

Перейти до сторінки реєстрації

О нас | Контакты | ©2008-2018 ПолиграфИнвест