ПОЛІГРАФІНВЕСТTM   "Инвестируйся в полиграфию!"

e-mail: пароль: регистрация

ШАНОВНИЙ КОЛЕГО!

Ваш бізнес ще намагається вижити в умовах кризи? Ви прикладаєте максимум зусиль для того, щоб зберегти добре ім’я фірми, не підводити постіних замовників, власних робітників та постачальників? Ви роздумуєте над над розвитком, диверсифікацією або продажем власного поліграфічного бізнесу? Вам не вистачає фінансів для інвестування в розвиток або клієнтів для продажу бізнесу? Ми Вам допоможемо! Саме для цього і створено ПоліграфІнвестТМ!

З початку 2008 року ПоліграфІнвестТМ взяв під контроль більше 150 інвестиційних проектів в поліграфії, провів разом із партнерами Перший поліграфічниій інвестиційний Форум та видав каталог «Інвестиції в Україну. Поліграфія-2008».

Лавина невирішенних пітань не спиняється, як не спиняється і криза. Тому настав час знову зібратися разом та обговорити актуальні проблеми перегрупування сил у галузі в умовах світової економічної кризи.

ПОЛІГРАФІНВЕСТТМ РАЗОМ З НАЦІОНАЛЬНИМ КОМПЛЕКСОМ «ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ» ЗАПРОШУЄ ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ДРУГОМУ ПОЛІГРАФІЧНОМУ ІНВЕСТИЦІЙНОМУ ФОРУМІ

Окрім власників та директорів друкарень в Форумі візьмуть участь представники інвесторів (банків, інвестиційних фондів і лізингових компаній) і державних установ, що зацікавлені в інвестуванні в видавничо-поліграфічну галузь та придбанні типографських бізнесів.

Другий поліграфічний інвестиційний Форум відбудеться 22 вересня 2009 року в другий день роботи виставки «Поліграфія-2009» в павільйоні № 1.

В рамках Форуму в павільйоні № 1 протягом всієї виставки «Поліграфія» буде діяти спеціальна експозиція «Інновації та інвестиції». До участі в ній запрошуються фірми, що пропонують нестандартні інноваційні поліграфічні рішення, та компанії, що забезпечують поліграфічний бізнес: розробники поліграфічних сайтів, програмного забезпечення для поліграфії, аудиторські та консалтингові агентства, інвестиційні фонди, банки, лізингові компанії.

З питань заявок на участь у Форумі, спеціальній експозиції, партнерства та спонсорства звертатись: ПоліграфІнвестТМ, м. Київ, (044) 284-94-00, poligraf_invest@online.ua, www.poligrafinvest.com

Керівник проекту — Єгор Воронов

О нас | Контакты | ©2008-2018 ПолиграфИнвест