ПОЛІГРАФІНВЕСТTM   "Инвестируйся в полиграфию!"

e-mail: пароль: регистрация

«ПОЛІГРАФІЯ»

Загрузити Договір-Заявку для друкарень (DOC-файл)

 

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ
ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ТА ВЛАСНИКІВ ВІТЧИЗНЯНИХ ДРУКАРЕНЬ

 

Шановний колего!

Для успішного виживання на ринку друкарських послуг треба постійно  поновлювати виробництво, що в умовах недостачі кредитних ресурсів  стає все важче. Це підтверджується статистикою — в світі та в Україні обсяги продажу новітнього обладнання постійно знижуються. Тому необхідно шукати нестандартні рішення, наприклад, позбавитися надлишкового власного обладнання та придбати необхідне вживане, яке коштує набагато дешевше, аніж нове. При умові, що усе це знаходиться в Україні, термін реалізації інвестицій набагато скорочується, що позитивно впливає на подальший розвиток Вашого бізнесу.

                Ця унікальна можливість надається на ПЕРШІЙ ВИСТАВЦІ-ЯРМАРКУ ВЖИВАНОГО ОБЛАДНАННЯ, яка відбудеться у рамках XIV виставки «Поліграфія-2008» в спеціально відведеному  павільйоні № 2. Тут Ви (без посередників!) зможете продати власне надлишкове та купити необхідне вживане поліграфічне обладнання. Найпростіше, наприклад,  за 500 грн. придбати робоче місце та обладнати його інформаційно-рекламними матеріалами про техніку, яку Ви хочете продати (листівками, зображеннями на будь- якому носії, прайс-рядками, зразками друкарських робіт та іншим).  5 днів Ви матимете чудову нагоду  (без посередників!) вигідно працювати  з численними відвідувачами.

                Тому Національний комплекс «Експоцентр України»  з Українським інформаційно-виставковим центром запрошують Вас взяти участь в ПЕРШИЙ ВИСТАВЦІ-ЯРМАРКУ ВЖИВАНОГО ОБЛАДНАННЯ, яка відбудеться з 22 до 26 вересня 2008 року   (Експоцентр України, павільйон № 2).

 

УМОВИ УЧАСТІ

 

Вартість обладнаного стенду     1 м2 на весь період виставки                        

250 грн.

Вартість необладнаного стенду 1 м2 на весь період виставки                        

150 грн.

Вартість робочого місця (1 стіл + 1 стілець) на весь період виставки          

500 грн.

Виставковий збір (з розміщенням інформації у офіційному каталозі)           

350 грн.

Вартість заочної участі (з розміщенням інформації у офіційному каталозі)

750 грн.

 

Ціни вказані без врахування податку на добавлену вартість (ПДВ-20%). ПДВ нараховуються додатково. Оплата здійснюється на підставі рахунку в національній валюті України.

1. Для участі у виставці необхідно заповнити та надіслати факсом Договір-заявку до 8 вересня 2008 року та, згідно виставлених рахунків, здійснити оплату протягом 3-х банківських днів шляхом перерахунку на розрахунковий рахунок Розпорядника виставки – ТОВУкраїнський виставково-інформаційний центр” Оплата  здійснюється в національній валюті України. Розпорядник не надає послуг, якщо вони проплачені несвоєчасно. Участь у виставці можлива лише за умов 100% передоплати учасником.

2.Генеральний забудовник виставкової площі - ДДП «ЕкспоДрук». Всі інші компанії- забудовники повинні  акредитуватись (тел.: (044) 596 92 56 Яковенко Олена). УЧАСНИК використовує виставкові площі лише за призначенням та у відповідності до плану експозиції.

3.УЧАСНИК несе перед Розпорядником матеріальну відповідальність за псування (пошкодження) виставкового обладнання та майна в розмірі його подвійної вартості за цінами на день їх замовлення.

4.УЧАСНИК несе відповідальність за дотримання правил пожежної безпеки, техніки безпеки та промсанітарії. При порушенні правил учасник сплачує усі штрафні санкції, які застосовуються відповідними органами контролю.

5. УЧАСНИК не має права демонтувати свою експозицію до офіційного закриття виставки.

6. Якщо УЧАСНИК не вивіз своє виставкове майно з території  у встановлений термін демонтажу, він сплачує  Розпоряднику  пов'язані з цим витрати.

7 Якщо УЧАСНИК відмовляється від участі менше ніж за 30 днів до початку монтажних робіт  або відсутній на виставці, попередньо сплачена ним сума не повертається. Якщо УЧАСНИК подав Заявку на участь у виставці, але не оплатив її, він повинен оформити відмову у письмовій формі.

8. Розпорядник  має право відмовити УЧАСНИКУ в участі у виставці (на будь-якій її стадії і без повернення оплати за участь), якщо останній не дотримується діючих Умов.

9. УЧАСНИК не має права здійснювати під час роботи виставки діяльність, що заборонена або суперечить чинному законодавству України.

10. УЧАСНИК не має права передавати свої повноваження та зобов'язання третім особам без письмової згоди Розпорядника.

Розпорядник виставки  Український  виставково-інформаційний  центр   

пропонує звертатись за детальною інформацією:

Тел.: (044) 596 91 41(40),  596 98 14,   факс:  (044) 587 63 13

E-mail: alex@agroexpo.com.ua, secondprint@ukr.net

www.poligrafinvest.com

З питань дизайну та ексклюзивних стендів – до генерального забудовника виставки – ТОВ «ЕкспоДрук».

(тел.:+38 (044) 5969264(65), 5969606, 5969049).

 

Директор                                                                   Щур В.В.

О нас | Контакты | ©2008-2018 ПолиграфИнвест