ПОЛІГРАФІНВЕСТTM   "Инвестируйся в полиграфию!"

e-mail: пароль: регистрация


Каталог «Інвестиції в поліграфію України» та Банк Даних ПоліграфІнвестТМ


ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Спеціально до Другого поліграфічного інвестиційного Форуму, який пройде в рамках виставки «Поліграфія-2009» (Київ, Національний комплекс «Експоцентр України», павільйон № 1, 22 вересня) буде видано Каталог «Інвестиції в поліграфію України».

Каталог «Інвестиції в поліграфію України» — це систематизований збірник інвестиційних проектів на основі банку даних ПоліграфІнвестТМ.

Каталог буде розповсюджуватися серед учасників Форуму безкоштовно, його вартість для відвідувачів експозиції «Інновації та інвестиції» («Поліграфія-2009», Національний комплекс «Експоцентр України», павільйон № 1, 21-25 вересня) — 100 грн. (без ПДВ)

Для того, щоб попасти в банк даних ПоліграфІнвестТМ і на сторінки Каталогу треба уважно та детально заповнити Бланк-заявку (Додаток № 1) і до 5 вересня надіслати її в ПоліграфІнвестТМ. Якщо Ви не заперечуєте, Інвестиційний проект (Додаток № 1, Розділ І) буде опубліковано в Каталозі «Інвестиції в поліграфію України». Довідкова, контактна та рекламна інформація друкуються на платних засадах (для друкарень - Додаток № 2, для інших - Додаток № 3).

Банк Даних ПОЛІГРАФІНВЕСТТМ

Якщо у Вас немає інвестиційного проекту, але Ви бажаєте співпрацювати з ПоліграфІнвестТМ з приводу продажу власного друкарського бізнесу, то в Бланк-заявці треба заповнити тільки «Довідкову та контактну інформацію» (Додаток № 2, Розділи ІІ та ІІІ) і до 5 вересня надіслати його до ПоліграфІнвестТМ.Включення до Банку Даних безкоштовне. Умови публікації даних про Ваш бізнес в Каталозі «Інвестиції в поліграфію України» такі самі, як і для інвестиційних проектів. Умови продажу вашого бізнесу або розробки інвестиційного проекту без публікації в каталозі – індивідуальні.

ПоліграфІнвестТМ спеціалізується на розробці і реалізації поліграфічних інвестиційних проектів. Маємо сформований портфель замовлень на покупку/продаж друкарських бізнесів різної форми. ПоліграфІнвестТМ надає послуги по розробці бізнес та інвестиційних планів, поліграфічному консалтингу і аудиту, шановному представленню потреб клієнтів інвесторам. ПоліграфІнвестТМ приймає участь практично в усіх поліграфічних виставках, а також в інвестиційних та бізнес форумах, в яких присутні поліграфічні інвестори, як в Україні, так и за кордоном. Потреби в інвестиціях або купівлі/продажу поліграфічних бізнесів публікуються в формі реклами в партнерських виданнях, а також у власних бюлетенях і каталогах.

Керівник проекту Воронов Є.В.
м. Київ, тел.: (044) 284-9400
poligraf_invest@online.ua
www.poligrafinvest.com
О нас | Контакты | ©2008-2018 ПолиграфИнвест